Tag: typ

typ

Zaświadczenie o zatrudnieniu – czyli, „Po jakie licho?”, „Na co?” i „Z jakiego powodu?”

W jaki sposób wygląda zaświadczenie na temat zatrudnieniu oraz jaka rzecz jest wewnątrz niego zawarte? Gdzie istnieje możliwość je nie posiadając problemiku wynaleźć? Jakie powstały inne rodzaje zaświadczeń o zarobkach? W jakim momencie takie zaświadczenie jest potrzebne? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo bez żadnego problemu odnajdziesz wewnątrz naszego dzisiejszego artykułu!

Read more

Dogodny sposób rozrachunków ze skarbówką przez internet

Obecnie jest wiele aplikacji, które w przystępny sposób pozwalają na rozrachunek ze skarbówką przez internet. Dzięki oprogramowaniom krok po kroku obywatel prawidłowo zrealizuje deklarację, a później od razu przekaże go i odbierze potwierdzenie.

Read more

Zwrócenie podatku pochodzące z Irlandii – a więc, jak ubiegać się o niego będąc znowu w Polsce

Pracowałeś wewnątrz Irlandii, jednak wróciłeś już na teren Polski? Zastanawiasz się, co zrobić z tamtejszym podatkiem - czy zlekceważyć sprawę, czy też starać się o jego zwrócenie? Otóż prawda wygląda w ten konkretny sposób, iż wspomniany podatek dosyć często może wynieść nawet i kilkaset Euro, z tego powodu za każdym razem dobrze jest starać się o jego "powrót" do naszych własnych kieszonek.

Read more