Tag: szkolenia

szkolenia

Potęga gry symulacyjnej, czyli szkolenie potrzebne dla firm zarządzających w nowoczesny sposób

Rzeczywistość biznesowa, a konkretniej warunki podejmowania decyzji, dysputy na najwyższym szczeblu czy niezwykle ważne menedżerstwo to nic innego jak zwykła praktyka - możliwa przy tym do osiągnięcia i trwałego posmakowania tylko jeśli jest się szefem lub członkiem rady nadzorczej. Czy aby jedynie dla biznesowej elity? Czy spróbowania zarządzania z prawdziwego zdarzenia mogą dotknąć wyłącznie firmowi potentaci?

Read more

Ocenianie efektywności pracy to niezwykle ważna sprawa dla postępu przedsiębiorstwa

Każda osoba zatrudniająca pracowników w jakimś momencie chce ocenić pracowników. Jedną z bardzo atrakcyjnych szans na to jest ocena 360 stopni. Ta metoda oceniania jest najczęściej typowana przez pracodawców. Posiada ona kilka określeń, a najpopularniejszymi są ocena z wielu punktów widzenia, lub też sprzężenie zwrotne 360 stopni.

Read more

Czasem wykonywane będą badania magnetyczno proszkowe

Na wiele sposobów mamy możliwość popierać swoją działalność. Powinniśmy mieć świadomość tego, że na wiele sposób mamy sposobność popierać swoją pracę. Chodzi tutaj o to, byśmy powiedzieli, że mamy okazję wykorzystywać z różnorakich programów komputerowych, lecz także możemy zapisywać się na pewne kursy, które powinny wspierać nasze zdolności, czy także powinniśmy wykorzystywać z nowoczesnym metod, które mogą sprawić, że wszystko pójdzie sprawniej oraz szybciej.

Read more