Tag: dług

dług

Długi proces sądowy i postępowanie komornicze czy szybka sprzedaż wierzytelności? Jakie rozwiązanie jest bardziej opłacalne?

Jeżeli pożyczyliśmy komuś gotówkę, to często pojawia się popularny „paradoks pożyczającego”. To nam jest niezręcznie prosić o zwrócenie należności. W przypadku, gdy kwota nie jest duża, nie mamy problemu. Jeśli zdecydowaliśmy się na pożyczkę wielkich pieniędzy, a osoba, jaka je wzięła nie kwapi się z ich oddaniem, wtedy mamy spore kłopoty. Co począć w takiej sytuacji? Jak odzyskać kwotę?

Read more

Rejestrujesz działalność gospodarczą? Zaznajom się z istotnymi informacjami.

Ktoś kto myśli o firmie powinien mieć co najmniej elementarną wiedzę dotyczącą prowadzenia firmy. By zyskać tego typu wiadomości powinno się spędzić dużo czasu na studiowaniu dokumentów prawnych i wskazówek (umieszczanych przykładowo w sieci internetowej). Co nader istotne – trzeba stale być na bieżąco ze zmianami prawa, tak aby bez ustanku mieć świadomość odnośnie swojego położenia.

Read more

W jaki sposób wypromować firmę w internecie? Jakie są sposoby, aby podnieść popularność witryny?

Internet jest potężnym narzędziem, które ma możliwości, aby wywindować stronę firmy bardzo wysoko, natomiast trzeba mieć pojęcie, jak do zrobić. Kłopot polega głównie na tym, iż internet to niewyobrażalne skupisko gigantycznej ilości informacji, lecz również wielka konkurencja. W jaki sposób w związku z tym zostać zauważonym w sieci?


Jednym ze sposobów na to, by nasza witryna była odnajdywana przez ewentualnych odbiorców treści jest pozycjonowanie.

Read more