Jaką wybrać koszulę męską? Na co zwrócić uwagę? Jaki posiadamy wybór, ażeby wybrać jak najkorzystniej?

Modne koszule męskie? Jak je dobrze dobrać do naszego ciała czy naszej postury? No tak, z pewnością trzeba nam dobrego sklepu z koszulami. Ale co poza tym?

mężczyzna

Autor: Kavian Borhani
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia, tez nasz gust i podejście do całej sprawy zakupu koszuli, to znaczy, co pragniemy na siebie założyć, jaki mamy styl ubierania, jakie wymagania oraz to, do czego nam jest dana koszula niezbędna. Jak szykowna to raczej wiadomo w jakim celu, ale czasem są to przeróżne wydarzenia. Czym innym jest toż randka czy wydarzenia biznesowe. W inny sposób też się ubieramy na co dzień, ale dlaczego nie elegancko? Dobrze tak prezentować się zawsze. Czy wiemyjednakże, jak kupić, aby koszula leżała na nas imponująco? Jeśli masz z tym problem, rozwiązanie znajdziesz poniżej.

Aby koszula – np. tego rodzaju: koszule-meskie.sklep.pl/Koszule-meskie-s-xl – była idealna, przy jej wyborze trzeba pomyśleć o najważniejszych regułach. Są nimi rozmiar powszechny, obwód kołnierzyka oraz nasz wzrost. Koszula jest odpowiednio dopasowana, jeżeli po obu stronach ciała zostają około 2 cm nieskrępowanej przestrzeni. Oprócz tego, ważne jest by nie wydostawała się ze spodni po podniesieniu rąk powinna sięgać najmniej 20 centymetrów poniżej naszej talii. Ponadto, zapięty kołnierzyk nie powinien krępować ani też pozostać zbyt luźny – od naszej szyi powinna go dzielić przestrzeń na szerokość 1 palca. Ażeby mieć pewność, że wybrana modna koszula męska leży

mężczyzna

Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com

dobrze, zrób kilkanaście lekkich skrętów głową. W prawo, w lewo, w górę, w dół. Rękawy nie mogą być nadto obszerne, a mankiety zbyt szerokie. By to sprawdzić, spróbuj przełożyć dłoń przez zapięty mankiet. Kiedy przejdzie swobodnie, jest za szeroki. Następnym wyznacznikiem właściwego dopasowania najlepszej koszuli są szwy znajdujące się na ramionach, które jak sama nazwa wskazuje, muszą się znajdować dokładnie w tymże miejscu.

Jeśli są ulokowane nader nisko, koszula jest za duża, a gdy są za wysoko – będzie ona oczywiście za mała. O charakterze koszuli rozstrzygają również kolory i wykończenia. Barwy uniwersalne, które zaliczymy do klasyki formalno-biznesowej to biel a także jasny błękit i róż, ewentualnie blada zieleń. Zawsze trafnym doborem będzie koszula gładka, choć można ja zamienić na typ zdobiony dyskretnym wzornictwem. Wybierając krawat najłatwiej jest kierować się zasadą ton w ton, która wymaga, by dodatek był w utrzymany w odcieniu trochę ciemniejszym niż sama koszula. Przy wyborze należałoby zwrócić również uwagę na sam kołnierzyk. Klasyczny, to znaczy prosty jest wąski oraz wymaga doćc podobnego węzła. Włoski ma szerszy rozstaw skrzydełek oraz pasuje do dużych węzłów, zaś kołnierzyk amerykański jest nieco mniej formalny przez wzgląd na guziczki, które spinają skrzydełka z koszulą. Dla zainteresowanych tematem więcej można odnaleźć w tym miejscu: .

, ,

Related posts

Latest posts

Rozliczenie PIT 2016 / 2017

Wszelki podatnik winien wiedzieć, iż do kwietnia każdego roku ma czas, aby oddać coroczne rozliczenie podatku dochodowego od osób fizycznych, a więc rozliczenie PIT.

Jak sprawić aby nas znaleźli w Sieci

Sieć internetowa wydaje się dziś jednym z najlepszych najwygodniejszych sposobów uzyskiwania informacji. Czasem zdaje się, iż rola tradycyjnych źródeł wiedzy maleje. Młodzi ludzie najpierw wykorzystują wyszukiwarki czy z Wikipedii, amerykańskiego olbrzyma. Wprowadzają wyszukiwane słowo i - w większości przypadków - odnajdują poprawne treści. Następnie jako potwierdzenie odszukanych już informacji używają podręczników.

Malownicze miasta w Egipcie

Nie każdy, kto marzy o wyjeździe na urlop w ładne i ciepłe miejsce planuje to przez długie miesiące. Jest duża grupa osób, które wybierają oferty last minute. Od dłuższego czasu niezwykle popularne są takiego typu wyjazdy. Po prostu pakuje się walizki i dzień przed rozpoczęciem urlopu wybiera się kraj, gdzie chcemy pojechać. Wybór zazwyczaj jest wielki. Naturalnie najwięcej ofert jest do najchętniej wybieranych przez nas krajów. Nie ma problemu by wyszukać wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji lub Egiptu.

Potęga gry symulacyjnej, czyli szkolenie potrzebne dla firm zarządzających w nowoczesny sposób

Rzeczywistość biznesowa, a konkretniej warunki podejmowania decyzji, dysputy na najwyższym szczeblu czy niezwykle ważne menedżerstwo to nic innego jak zwykła praktyka - możliwa przy tym do osiągnięcia i trwałego posmakowania tylko jeśli jest się szefem lub członkiem rady nadzorczej. Czy aby jedynie dla biznesowej elity? Czy spróbowania zarządzania z prawdziwego zdarzenia mogą dotknąć wyłącznie firmowi potentaci?

Swoja firma idealnym sposobem na to, by uniknąć bezrobocia

Duży poziom bezrobocia sprawił, że dużo osób nastawiona jest na założenie nowej firmy. Swój biznes to odpowiedzialny sposób na to, aby mieć zapewnione miejsce pracy, a co za tym idzie źródło utrzymania. Możemy jednak pamiętać, że własna działalność gospodarcza to konieczność uwzględnienia wielu elementów. Musimy trównież działać zgodnie z obowiązującym prawem.