Jaką wybrać koszulę męską? Na co zwrócić uwagę? Jaki posiadamy wybór, ażeby wybrać jak najkorzystniej?

Modne koszule męskie? Jak je dobrze dobrać do naszego ciała czy naszej postury? No tak, z pewnością trzeba nam dobrego sklepu z koszulami. Ale co poza tym?

mężczyzna

Autor: Kavian Borhani
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia, tez nasz gust i podejście do całej sprawy zakupu koszuli, to znaczy, co pragniemy na siebie założyć, jaki mamy styl ubierania, jakie wymagania oraz to, do czego nam jest dana koszula niezbędna. Jak szykowna to raczej wiadomo w jakim celu, ale czasem są to przeróżne wydarzenia. Czym innym jest toż randka czy wydarzenia biznesowe. W inny sposób też się ubieramy na co dzień, ale dlaczego nie elegancko? Dobrze tak prezentować się zawsze. Czy wiemyjednakże, jak kupić, aby koszula leżała na nas imponująco? Jeśli masz z tym problem, rozwiązanie znajdziesz poniżej.

Aby koszula – np. tego rodzaju: koszule-meskie.sklep.pl/Koszule-meskie-s-xl – była idealna, przy jej wyborze trzeba pomyśleć o najważniejszych regułach. Są nimi rozmiar powszechny, obwód kołnierzyka oraz nasz wzrost. Koszula jest odpowiednio dopasowana, jeżeli po obu stronach ciała zostają około 2 cm nieskrępowanej przestrzeni. Oprócz tego, ważne jest by nie wydostawała się ze spodni po podniesieniu rąk powinna sięgać najmniej 20 centymetrów poniżej naszej talii. Ponadto, zapięty kołnierzyk nie powinien krępować ani też pozostać zbyt luźny – od naszej szyi powinna go dzielić przestrzeń na szerokość 1 palca. Ażeby mieć pewność, że wybrana modna koszula męska leży

mężczyzna

Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com

dobrze, zrób kilkanaście lekkich skrętów głową. W prawo, w lewo, w górę, w dół. Rękawy nie mogą być nadto obszerne, a mankiety zbyt szerokie. By to sprawdzić, spróbuj przełożyć dłoń przez zapięty mankiet. Kiedy przejdzie swobodnie, jest za szeroki. Następnym wyznacznikiem właściwego dopasowania najlepszej koszuli są szwy znajdujące się na ramionach, które jak sama nazwa wskazuje, muszą się znajdować dokładnie w tymże miejscu.

Jeśli są ulokowane nader nisko, koszula jest za duża, a gdy są za wysoko – będzie ona oczywiście za mała. O charakterze koszuli rozstrzygają również kolory i wykończenia. Barwy uniwersalne, które zaliczymy do klasyki formalno-biznesowej to biel a także jasny błękit i róż, ewentualnie blada zieleń. Zawsze trafnym doborem będzie koszula gładka, choć można ja zamienić na typ zdobiony dyskretnym wzornictwem. Wybierając krawat najłatwiej jest kierować się zasadą ton w ton, która wymaga, by dodatek był w utrzymany w odcieniu trochę ciemniejszym niż sama koszula. Przy wyborze należałoby zwrócić również uwagę na sam kołnierzyk. Klasyczny, to znaczy prosty jest wąski oraz wymaga doćc podobnego węzła. Włoski ma szerszy rozstaw skrzydełek oraz pasuje do dużych węzłów, zaś kołnierzyk amerykański jest nieco mniej formalny przez wzgląd na guziczki, które spinają skrzydełka z koszulą. Dla zainteresowanych tematem więcej można odnaleźć w tym miejscu: .

, ,

Related posts

Latest posts

Rewizja finansowa co pewien czas musi być zarządzana w każdej spółce

Pewnym osobom zdaje się, że audyt robiony w organizacjach, wygląda jak polowanie na czarownice. W rzeczywistości jest to standardowa weryfikacja.
Czasami mamy możliwość natknąć się w telewizji na wiadomość, że w firmie X wykryto duże nieprawidłowości po tym, jak zrobiono tam audyt finansowy.

Kadry i płace – w jaki sposób radzić sobie z tego typu tematami?

Prawo na bieżąco się zmienia i ciężko się nam niekiedy do tego dostosować. Innym razem występują w nim jakieś luki, które jednym są na rękę, inni natomiast mają przez nie kłopoty. Ogólnie nie bez powodu mówi się, że nieznajomość prawa szkodzi, ciężko jednak się do tego ustosunkować, raz z powodu tego, że różnego rodzaju przepisów jest bez liku, a dwa, dlatego, że stale ulegają one zmianie.

Czy uskutecznienie działań marketingowych w Sieci jest zyskowne?

Prowadzenie odpowiedniej kampanii reklamowej w Internecie jest dzisiaj ogromnie raz za razem głównym kanałem łączności marki z klientami. Nie da się ukryć, że to właśnie w wirtualnej przestrzeni często znajduje się najwięcej naszych przypuszczalnych klientów, skutkiem tego też tak znaczące jest trafienie w ich oczekiwania.

Im dłuższe kolejki do warsztatu tym bez wątpienia jest on wspanialszy

W dniu nowoczesnym dysponowanie przez nas pojazdów stało się zjawiskiem niezmiernie dużym. Jeszcze kilkanaście lat temu nikt z nas bezsprzecznie nie wyobrażał sobie tak kolosalnej ilości samochodów na drogach. Motoryzacja bowiem w ogromnie duży sposób wpłynęła na nasze życie.