Jaką wybrać koszulę męską? Na co zwrócić uwagę? Jaki posiadamy wybór, ażeby wybrać jak najkorzystniej?

Modne koszule męskie? Jak je dobrze dobrać do naszego ciała czy naszej postury? No tak, z pewnością trzeba nam dobrego sklepu z koszulami. Ale co poza tym?

mężczyzna

Autor: Kavian Borhani
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia, tez nasz gust i podejście do całej sprawy zakupu koszuli, to znaczy, co pragniemy na siebie założyć, jaki mamy styl ubierania, jakie wymagania oraz to, do czego nam jest dana koszula niezbędna. Jak szykowna to raczej wiadomo w jakim celu, ale czasem są to przeróżne wydarzenia. Czym innym jest toż randka czy wydarzenia biznesowe. W inny sposób też się ubieramy na co dzień, ale dlaczego nie elegancko? Dobrze tak prezentować się zawsze. Czy wiemyjednakże, jak kupić, aby koszula leżała na nas imponująco? Jeśli masz z tym problem, rozwiązanie znajdziesz poniżej.

Aby koszula – np. tego rodzaju: koszule-meskie.sklep.pl/Koszule-meskie-s-xl – była idealna, przy jej wyborze trzeba pomyśleć o najważniejszych regułach. Są nimi rozmiar powszechny, obwód kołnierzyka oraz nasz wzrost. Koszula jest odpowiednio dopasowana, jeżeli po obu stronach ciała zostają około 2 cm nieskrępowanej przestrzeni. Oprócz tego, ważne jest by nie wydostawała się ze spodni po podniesieniu rąk powinna sięgać najmniej 20 centymetrów poniżej naszej talii. Ponadto, zapięty kołnierzyk nie powinien krępować ani też pozostać zbyt luźny – od naszej szyi powinna go dzielić przestrzeń na szerokość 1 palca. Ażeby mieć pewność, że wybrana modna koszula męska leży

mężczyzna

Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com

dobrze, zrób kilkanaście lekkich skrętów głową. W prawo, w lewo, w górę, w dół. Rękawy nie mogą być nadto obszerne, a mankiety zbyt szerokie. By to sprawdzić, spróbuj przełożyć dłoń przez zapięty mankiet. Kiedy przejdzie swobodnie, jest za szeroki. Następnym wyznacznikiem właściwego dopasowania najlepszej koszuli są szwy znajdujące się na ramionach, które jak sama nazwa wskazuje, muszą się znajdować dokładnie w tymże miejscu.

Jeśli są ulokowane nader nisko, koszula jest za duża, a gdy są za wysoko – będzie ona oczywiście za mała. O charakterze koszuli rozstrzygają również kolory i wykończenia. Barwy uniwersalne, które zaliczymy do klasyki formalno-biznesowej to biel a także jasny błękit i róż, ewentualnie blada zieleń. Zawsze trafnym doborem będzie koszula gładka, choć można ja zamienić na typ zdobiony dyskretnym wzornictwem. Wybierając krawat najłatwiej jest kierować się zasadą ton w ton, która wymaga, by dodatek był w utrzymany w odcieniu trochę ciemniejszym niż sama koszula. Przy wyborze należałoby zwrócić również uwagę na sam kołnierzyk. Klasyczny, to znaczy prosty jest wąski oraz wymaga doćc podobnego węzła. Włoski ma szerszy rozstaw skrzydełek oraz pasuje do dużych węzłów, zaś kołnierzyk amerykański jest nieco mniej formalny przez wzgląd na guziczki, które spinają skrzydełka z koszulą. Dla zainteresowanych tematem więcej można odnaleźć w tym miejscu: .

, ,

Related posts

Latest posts

Banery reklamowe w niskiej cenie

Aktualnie można bez problemu znaleźć rozwiązania na rewelacyjnym poziomie, które sprawdzają się świetnie wielu różnych branżach. Oferty na wysokim poziomie docierają do niemałego grona odbiorców, co od samego początku wydaje się jasne. Analizując banery Poznań, można już na pierwszy rzut oka dostrzec spore zaangażowanie naszych ekspertów. Wkładają oni sporo wysiłku w to, by przedstawiać klientom zainteresowanym możliwości z najwyższej półki. klientom jedynie wypróbowanych rozwiązań.